Anasayfa

Tez-Anket-Araştırma-Danışmanlık-Eğitim-Raporlama-Koçluk
Hızlı, Güvenilir, Ekonomik, Sürekli
Kavramak için görmek, görmek için de dikkatle bakmak gerek. –Pitigrilli-

Neden Pianalist?

Her seviyede akademik tez ve makale analizi, proje tasarımı, Her türlü veri girişi ve analizi, saha araştırmaları, Anket hazırlama, düzenleme ve uygulama, Tez ve makale koçluğu ve danışmanlığı, Analiz yorumlama, raporlama ve yayınlama, SPSS, Amos ve Lisrel eğitimi ve bu programların danışmanlığı konularında 7/24 destek sağlıyoruz.
Tüm Türkiye ile çalışıyor ve verdiğimiz sözü tutuyoruz.
Ekonomik, güvenilir, zamanında hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti temel prensibiyle çalışıyoruz.
Yapamayacağımıza yaparız demiyoruz…
Bizi arayın – Bize yazın yeter….

Niçin Pianalist?

Firma performans değerleme, Değerleme için anket ve değerleme sistemi oluşturulması, personel ve kurum performans değerlene, personel ve yönetici eğitimi, kalifiye personel temini için mülakat desteği, ve koçluk gibi günümüz modern işletmelerinin ihtiyaç duyduğu gelişim ihtiyaçlarınıza profesyonel destek sağlıyoruz.

Niye Pianalist?

İşletmenizin pazar araştırması, ürün yaşam süreci araştırması, rekabet gücü belirleme ve artırma çalışmaları, SWOT, Performans güçleri ve Denge analiz ihtiyaçlarına destek sağlıyoruz. Tüm bunları yaparken %100 güvenilir ve 7/24 hizmet garantisi sağlıyoruz. Tüm Türkiye ile çalışıyor ve verdiğimiz sözü tutuyoruz.

cropped-cropped-finans_analiz.jpg

2012 yılında amatörce hizmet vermeye başlayan ekibimiz 2014 yılından bu güne profesyonel olarak kamu ve özel sektörle birlikte bireysel ihtiyaçlara da cevap vermek ve çözüm ortağı olmak üzere hizmet vermektedir. Türkiye’de amatörce hizmetlerin yaygın olmasından yola çıkılarak profesyonel ve işinde ehil bir ekip ile hizmet yürüterek yanlış ve eksik uygulamaların önüne geçerek profesyonelce ve dünya standartlarında hizmet vermek amacıyla kurulan ekibimiz akademik ve bilimsel alandaki bu boşluğu doldurabilmek için gayretlerini sürdürmektedir. Alanında uzman akademisyen ve uzmanlardan oluşan bir ekiple yürütülen çalışmalarımız tamamen etik kurallara uygun, bilim felsefesiyle beslenen akademik ve sektörel çalışmalara profesyonel destek sağlamaktadır. Bilimsel, hızlı, güvenilir, ekonomik ve sürekli destek bilinciyle hizmet vermeye çalışan ekibimiz bilimsel destek konusunda %100 güvenilir danışmanlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda her türde ve ölçekte kamu ve özel sektör işletmelerine;

Kurum performans değerleme, değerleme için anket ve değerleme sistemi oluşturulması, personel ve kurum performans değerleme, saha araştırmaları, personel ve yönetici eğitimi, kalifiye personel temini için mülakat desteği, ve koçluk gibi günümüz modern işletmelerinin ihtiyaç duyduğu gelişim ihtiyaçlarına profesyonel destek sağlamaktadır. İşletmenizin müşteri memnuniyeti araştırmaları, çalışan memnuniyeti araştırmaları, kalite araştırmaları, pazar araştırması, ürün yaşam süreci araştırması, rekabet gücü belirleme ve artırma çalışmaları, SWOT, Performans güçleri ve Denge analiz ihtiyaçlarına destek sağlıyoruz. Kurumsal yapılandırma, süreç tasarımı, iş analizi, iş tasarımı ve iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçlarına yönelik her türlü uygulamada profesyonel destek sunulmaktadır.

Bireysel akademik destek bağlamında ise;
Yüksek lisans, doktora ve üstü akademik tez ve makale analizi, Araştırma model tasarımı, Tez konusu tasarımı, proje tasarımı, tez önerisi tasarımı, her türlü veri girişi ve analizi, saha araştırmaları, anket hazırlama, tasarım ve uygulama, Tez ve makale koçluğu ve danışmanlığı, Analiz yorumlama, raporlama ve yayınlama, SPSS, Amos ve Lisrel eğitimi ve bu programların danışmanlığı konularında uzman kadromuzla 7/24 destek sağlıyoruz.

Güvenilirlik                         Uzman kadro                               7/24 hizmet